• Fors Plus Gayrettepe
  • Fors Plus Levent

Hakkımızda

Fors Artı Yönetim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş sektöre yeni bir anlayış ve dinamizm kazandırmayı hedefleyerek 2010 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 9.yılına giren Fors, 1500'ün üzerinde yerli ve yabancı firmaya başarıyla hizmet vermiş ve vermektedir.

Fors Plus, sunduğu hizmetlerle ticaretin ve girişimciliğin önünü açarken, kişi ve kuruluşların iş hayatına minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile entegre olmalarını da sağlamaktadır.

Fors Plus, katılımcılarına ofis kurma maliyet ve sorumluluklarını üstlenmeden dünya çapında ve uluslararası standartlarda ticaret yapabilme olanağı sunar.

Herhangi bir ürün veya hizmet sunan kişi veya kuruluşların satış şartlarını kolaylaştıracak müşteri temsilciliği birimi ile arayan veya ofisinize gelen müşterileriniz, karşılarında sürekli bir muhatap bulur. Müşteri kaybı sorununu minimuma indirgersiniz.

Fors Plus ofislerinde siz ve müşterileriniz kendi iş yerinizde gibi karşılanır, hizmet ve bilgi alırsınız. ihtiyaca dönük bireysel ofisler, tam donanımlı toplantı salonları, sunumlar, eğitimler, beyin fırtınaları ve satışlarınız için tüm alt yapıyı hazır olarak bulursunuz.

Zamanınızı Yönetin ;

Küreselleşmenin ve teknolojinin geldiği noktada mobil hayata geçerek, zamanını ve bütçesini en iyi şekilde yöneten firmaların ayakta kaldığı bir gerçektir.  Fors Plus da müşterilerine kurumsal hayatın tüm ihtiyaçlarını içeren esnek çözümler sunuyor.

Artık, Sabah 8, akşam 5 ofise bağlı kalmanız gerekmiyor. Siz, ister sahada olun, ister tatilde, ofisiniz ve sekreterleriniz firmanız için çalışmaya devam ediyor. Dünyanın neresinde olursanız olun gelen çağrılarınızdan, fakslarınızdan ve evraklarınızdan anında haberdar olarak firmanızı ve zamanınızı yönetin.

Bütçenizi Yönetin ;

Esnek ve ekonomik ofis çözümleri, sekreterya çözümleri ile bir ofisin tüm mali yükünü üstlenmez, ihtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz.

Fors Plus, ekonomik ofis çözümleri, tam donanımlı toplantı odaları, bireysel görüşme odaları, ortak çalışma alanları, profesyonel sekreterya, müşteri temsilciliği, muhasebe ve hukuk gibi konularda Türkiye'ye yeni bir iş modeli sunmaktadır.

Yeni İş Modeli ;

Dünyada 70'li yıllardan beri varolan "hazır ofis" sektörü ülkemizde 20 yıldır var olmasına karşın hedef kitlesinin % 90'ı yabancı müşteriler olmuştur. Ekonomik bir model değil, yalnızca prestij ve kolaylık sağlamıştır. İçinde bulunduğumuz yıllarda ise Fors Plus Hazır ve Sanal ofisleri ile ekonomik ve erişilebilir fiyatlar, esnek kullanım avantajları doğmuştur.

Lokasyon ;

Fors Plus ofisleri, İstanbul'un iş ve finans merkezi Levent ve Gayrettepe'de bulunmaktadır. Ofislerimiz metro istasyonlarına, metrobüs ve otobüs duraklarına, çeşitli avm'lere yürüyüş mesafesindedir. 

 

 

Fors Plus Gayrettepe

Yıldız Posta Caddesi Akın Sitesi
No: 8 / 34 Kat: 6 34349 Gayrettepe – İstanbul
0 212 318 01 00

Toplantı Odası GaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleri

Fors Plus Levent

Büyükdere Caddesi Emlak Blokları
A2 No:33 Levent - İstanbul
0 212 269 00 01

Forsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent Görseller

Fors Plus Üsküdar

Hasbahçe Sokak No:2/2
Salacak - Üsküdar / İstanbul
0 216 706 17 50

Forsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar Görseller