• Fors Plus Gayrettepe
  • Fors Plus Levent

Çalışma Ofisleri

ofis10.jpg

İstanbul Gayrettepe ve Levent çalışma ve görüşme ofisleri 24 saat tamamen hazır bir şekilde sizleri bekliyor. "İhtiyacın kadar kullan, kullandığın kadar öde" sistemiyle 1 saatten 1 aya kadar esnek ve çok ekonomik şartlarla çalışabilir, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Misafirleriniz sekreteryamız tarafından karşılanarak ofisinize yönlendirilir. Fors Plus'ın başarısı, bu noktada size ve misafirlerinize gösterdiği itina ve özenle alakalıdır.

İdeal konumlarımız sayesinde misafirleriniz ofisinize metroyla, metrobüsle ve otobüsle rahatça ulaşabilir.

Çalışmanız esnasında, zengin ikramlar, kırtasiye malzemeleri, kablosuz internet bağlantısı, yazıcı, tarayıcı, faks, sekreterya desteği gibi tüm hizmet ve donanımlardan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız oldukça kullanabileceğiniz ofisiniz sayesinde giderlerinizi kontrol altına alabilir, ofis genel işletmesiyle uğraşmaz, işinize odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda, ofisi "yasal şirket adresiniz" olarak da gösterebilir, sekreterya hizmetlerimizden sürekli yararlanabilir ve hiç bir çağrıyı kaçırmazsınız. Firmanıza gelen evraklardan ve telefonlardan anında haberiniz olur.

Fors Plus Gayrettepe

Yıldız Posta Caddesi Akın Sitesi
No: 8 / 34 Kat: 6 34349 Gayrettepe – İstanbul
0 212 318 01 00

Toplantı Odası GaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleri

Fors Plus Levent

Büyükdere Caddesi Emlak Blokları
A2 No:33 Levent - İstanbul
0 212 269 00 01

Forsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent GörsellerForsplus Levent Görseller

Fors Plus Üsküdar

Hasbahçe Sokak No:2/2
Salacak - Üsküdar / İstanbul
0 216 706 17 50

Forsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar GörsellerForsplus Üsküdar Görseller